Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Michael B. Jordan dëshiron të punojë me Jordan Peele në një film horror

Film  |  10.05.2021 Ora 7:55   
Aktori Michael B. Jordan dëshiron të bëjë një film horror me Jordan Peele.
 
Ylli i “Tom Clancy's Without Remorse”,  i cili gjithashtu prodhoi filmin, pranoi se është një adhurues i asaj që regjisori i "Get Out" ka bërë në ekranin e madh.

"Ndoshta unë dhe Jordan Peel, do të mund të bashkëpunojmë në të ardhmen, diçka e tillë. Ai ka bërë një punë të shkëlqyeshme".
 
Michael  e pranoi se mendonte se puna në një film horror do t'i bënte gjërat "më të lehta".
 
Duke reflektuar në punën gjatë xhirimit të 'Tom Clancy's Without Remorse' , aktori tha se “Unë zbulova përmes këtij procesi se ishte më lehtë të mbaja atë peshë emocionale sepse isha kaq i përfshirë me këtë film që nga fillimi”.

 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing