Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Super shpërblime nga Petrol Company

Të Tjera  |  26.02.2021 Ora 16:26   
Petrol Company muaj më parë ka lansuar aplikacionin mobil për klientët e saj. Aplikacioni është mirëpritur për mundësitë që ofron duke treguar në kohë reale të gjitha furnizimet dhe përfitimet që i kanë klientët në Petrol Company. Po ashtu me shkarkimin e aplikacionit mobil klientët automatikisht bëhen me kartelë virtuale VIP CARD pa pasur nevojë të bartin me vete kartelë fizike, ku me anë të saj përfitohet deri në 6.5% zbritje.

Duke luajtur me aplikacion të Petrol Company ju do të fitoni shumë shpërblime për çdo muaj dhe për mundësinë #JACKPOT - #BANESË në fund të vitit.
 
Shpërblimet për muajin Shkurt
 
  1. Iphone 12 - x 1
  2. Smartphone - x 2
  3. Laptop- x 2
  4. Tablet  - x 2                                                                                                        
  5. Voucher 10L Derivate - x 10
  6. Voucher 50 euro Cash - x 2
  7. Akomodim me mëngjes në Hotel Magra Austria - x 4
  8. Picë në Be Happy Restaurant  - x 20
 
 
Shkarko aplikacionin e Petrol Company dhe regjistrohu për tu bërë pjesë e lojës.
Play Store: https://bit.ly/3lq2h5D
App Store: https://apple.co/34Bm5w3
 
Për çdo informatë shtesë, ju lutem drejtohuni në numrin pa pagesë 080080089.
Vazhdo luaj për çdo muaj me Petrol Company!
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Të Tjera

Marketing