Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Hailee Steinfeld bashkë me Jeremy Renner në serinë Hawkeye (FOTO)

Film  |  22.02.2021 Ora 12:09   
Hailee Steinfeld është parë në xhirimet e serisë nga Disney + Marvel me titull “Hawkeye” së bashku me aktorin tjetër Jeremy Renner. Aktorja 24 vjece Hailee në këtë seri luan rolin e Kate Bishop, ndërsa bëhet e ditur se xhirimet po bëhen në Atlanta, Georgia.  

Dyshja gjatë xhirimeve janë parë teksa lëshonin shigjetat e tyre nga harku, ndërsa për herë të parë rolin e tij si Hawkeye aktori 50 vjec Jeremy Renner e luajti në The Avengers në vitin 2012, ndërsa këtë rol e përsëriti në Avengers: Age Of Ultron në 2015-tën, pastaj në Captain America: Civil War në 2016-tën si dhe në Avengers” Endgame në vitin 2019. /radioplus/


Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing