Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ndahet nga jeta Donika Restelica, ish punëtore e Radio Plus

Të Tjera  |  18.02.2021 Ora 11:28   
Me dhimbje të thellë e kemi pranuar lajmin për humbjen e jetës së Donikës, e cila ishte një punëtore e përkushtuar dhe kolege e jashtëzakonshme.

Kontributi në Radio Plus, i Donikës do të vlerësohet gjithnjë. Donika ka qenë një person gjithmonë pozitiv dhe ka ditur që përveç, punës dhe angazhimit në Departamentin e Marketingut të tregohet e afërt me koleget dhe gjithmonë e gatshme për bashkëpunim.

Stafi i Radio Plusit shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes së Donikës, dhe miqve e të afërmve të saj.
Donika Restelica, do të mbetet gjithmonë një ndër punëtorët që ka dhënë një kontribut të jashtëzakonshëm në zhvillimin e Radio Plusit.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Të Tjera

Marketing