Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kevin Hart arrin marrëveshje të re Netflix

Film  |  13.01.2021 Ora 7:55   
Kevin Hart ka arritur një marrëveshje të re me Netflix-in për realizimin e katër filmave.

Ylli i “Ride Along”, dhe partnerët e tij të  “HartBeat Productions” do të zhvillojnë katër projekte online në një marrëveshje të ngjashme si me Adam Sandler disa vjet më parë.

"Partneriteti me Netflix është një mundësi e mrekullueshme për HartBeat dhe veten time. Jam i lumtur për të prodhuar filma me Netflix-in", tha Hart.

Aktori ka shtuar se ekipi i tij “HartBeat”, vazhdon të tejkalojë pritjet e tij me aftësinë e tyre për të zhvilluar histori.

“Qëllimi ynë është që ta bëjmë emrin HartBeat sinonim të argëtimit dhe tregimeve të klasit të parë”, ka shtuar ai.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing