Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Aktoret e “Sexy and City”, për një episod do të paguhen 1 milionë dollarë?

Film  |  12.01.2021 Ora 9:03   
Aktoret e serisë “Sexy and the City”, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon dhe Kristin Davis, që do të rikthehen me vazhdimin e saj  gjatë këtij viti raportohet se do të paguhen rreth një milionë dollarë për një epsiod.

Vazhdimi i serisë me titull ““And Just Like That”, do të ketë dhjetë episode, e xhirimet prtitet të fillojnë në pranverë.
 
Mediat e huaja raportojnë se, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon dhe Kristin Davis janë të  vendosura të sigurojnë mbi 1 milion dollarë për episode, ku do  të shërbejnë edhe si producente ekzekutivë.

Seria e parë që do të zgjasë gjysmë ore do të fillojë prodhimin në Neë York në fund të pranverës.

Kim Cattrall, e cila luajti Samantha Jones në seritë paraprake nuk do të jetë pjesë e projektit.
 
"Sex and the City" u krijua nga Darren Star dhe për herë të parë u shfaq në paltformën “HBO”,  në vitin 1998 dhe zgjati për gjashtë sezone deri më 2004.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing