Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Michael Caine – “nuk do të punojë më asnjëherë me Woody Allen”

Film  |  12.03.2018 Ora 11:50   
Aktori Michael Caine është I fundit aktor deri më tani që I kthen shpinën aktorit dhe regJisorit të famshëm Woody Allen.

Caine pati fituar cmimin Oskar për performancën e tij në filmin e Allen “Hannah and Her Sisters” në vitin 1986, por ai I ka thënë The Guardian se ai nuk do të punojë më me të, meqë aktori ishte I shokuar kur ka dëgjuar për akuzat e bëra kundër Allen.

“Unë kam pasë lidhje të mira më Woody-n, kam kaluar kohë të mrekullueshme duke punuar me të, por unë kam pikëpamje shumë të forta sa I  përket pedofilisë “ ka thënë Michael për The Guardian./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing