Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Liverpool dhe Bayern Munich 'kalojnë Manchester United në garën për të nënshkruar me Jadon Sancho'

Sport  |  06.10.2020 Ora 17:35   
Shpresat e Manchester United për të kapur objektivin më të mirë Jadon Sancho verën e ardhshme thuhet se kanë marrë një goditje me Liverpool dhe Bayern Munchen tani me shumë gjasa për ta rëmbyer atë.

United nuk e fshehu ndjekjen e tyre për anësorin e Borussia Dortmund, por ata u lanë të befasuar nga çmimi i klubit gjerman prej 108 milion £.

Pritet që United të provojë përsëri verën e ardhshme edhe pse raportet tregojnë që Jurgen Klopp, i cili ka folur me Sancho më parë, mund të vjedhë një marshim në United duke kërkuar që Liverpool ta nënshkruajë me atë./radioplus

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing