Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Busta Rhymes dhe Anderson .Paak kanë publikuar këngën "YUUUU" (VIDEO)

Muzikë  |  21.09.2020 Ora 10:08   
Rep artisti veteran Busta Rhymes dhe reperi i ri Anderson .Paak kanë bashkuar forcat për projektin e tyre më të ri.

Kënga që është publikuar këtë vikend titullohet "YUUUU", ku artistët e kanë realizuar edhe me videoklip, shkruan RadioPlus.

Ky është edhe singli i dytë nga Busta Rhymes nga albumi i tij i ardhshëm "Extinction Level Event 2: The Wrath of God" që do të publikohet javët në vazhdim.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing