Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Azet dhe Mozzik publikojnë "Xhep" (Video)

Muzikë  |  11.08.2020 Ora 11:12   
Reperët Azet dhe Mozzik, mbrëmë në orën 00:00 kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Dyshja e famshme shqiptare sollën remiksin e këngës “Xhep”, të cilin në origjinal Azet e lansoi para disa ditëve, shkruan RadioPlus.

Kënga vjen e realizuar në shqip dhe në gjuhën gjermane – pasi artisti nga Podujeva jeton dhe vepron që një kohë të gjatë në Gjermani.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing