Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

2 Chainz do të publikojë këngë dhe album të ri

Muzikë  |  10.08.2020 Ora 11:13   
Reperi 42-vjeçar 2 Chainz, ka konfirmuar se do të lansojë një album të ri.

Seti i këngëve që do të përfshijë edhe bashkëpunime si Lil ëayne, DaBaby e të tjerë do të titullohet "ColleGrove 2", shkruan RadioPlus.

Albumi do të vijë pas singlit që do të lansohet "So Help Me God", që nuk është dhënë datë se kur mund ta dëgjojnë fansat e tij.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing