Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ava Max publikon emrin dhe datën për albumin e saj të ri

Muzikë  |  30.07.2020 Ora 10:42   
Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarëshit, Ava Max, e ka paralajmëruar albumin e saj të ri.

“Heaven and hell”, është albumi i saj i cili do të debutojë më 18 shtator, shkruan RadioPlus.

Artistja, emri i së cilës është Amanda Ava Koci, ndau me 1.5 milionë ndjekësit e saj në Instagram një video të shkurtër, duke prezantuar pamjen e albumit të ri.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing