Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Albumi i Dua Lipës më i shkarkuari në platformën muzikore Spotify

Muzikë  |  30.07.2020 Ora 10:40   
Dua Lipa e shënon suksesin e radhës.

Këngëtarja me prejardhje kosovare me albumin e saj dytë muzikor, "Future Nostalgia", ka arritur ta kap shifrën e 2 miliardë shkarkimeve online në platformën Spotify, shkruan RadioPlus.

Kështu ajo u bë këngëtarja me albumin më të shkarkuar për vitin 2020, dhe me të drejtë e ka fituar nofkën "princesha e muzikës pop".

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing