Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lil Nas X ka bërë gati albumin e tij të katërt

Muzikë  |  08.07.2020 Ora 12:26   
Lil Nas X ka bërë të ditur detaje të reja sa I përket albumit të tij të ardhshëm.

Albumi do të jetë I katërti për reperin në fjalë dhe do të përfshijë bashkëpunime të ndryshme, shkruan RadioPlus.

Kjo do të jetë një rikthim për Lil Nas X që nga viti I kaluar kur lansoi hite si “Old Toën Road” dhe “Rodeo”.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing