Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Vajza Bond Olga Kurylenko me koronavirus

Film  |  16.03.2020 Ora 16:24   
Vajza Bond Olga Kurylenko ka rezultuar poztive, pas bërjes së analizave për koronavirs.

40 vjecarja e cila luajti Camille Montes në James Bond 2008 “Quantum of Solace, ka njoftuar vetë përmes rrjeteve sociale se është me koronavirus, meqë nuk u ndje mirë gjatë gjithë javës së kaluar.

“Lodhje dhe temperaturë ishin simptomat e mira. Kujdesuni për vete dhe vërtetë merreni këtë seriozisht” – ka shkruar ylli Sovjetik I filmit Olga.

Po trajtohem me paracetamol,ashtu më këshilluan për të zbritur temperaturën,  po marr vitamina, si dhe po pi ujë me limon, natyrisht për sistemin imunitar po konsumoj edhe hudhra” – ka treguar ajo, nder te tjera.  /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing