Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Simone Johnson po ndjek gjurmët e babait Dwayne The Rock Johnson do të bëhet yll në WWE (FOTO)

Film  |  12.02.2020 Ora 14:48   
Simone Johnson është vajza 18 vjece e Dwayne "The Rock" Johnson, e cila do të ndjekë gjurmët e babait, gjyshit dhe stërgjyshit e të bëhet një mundëse e suksesshme.

Rrjeti WWE ka njoftuar të hënën se adoleshetja Simone  ka filluar trajnimet në qenrën e performancës WWE në Orlando Florida, për tu bërë një Superyll në World Wrestling Entertainment.

Babai I saj aktori I famshëm Dwayne Johnson është I pari mundës, që vazhdon këtë sport si gjeneratë e tretë, në gjithë historinë e WWE Superstar. Në anën tjetër gjyshi I Simone është një nga dy kampionët e parë të African American World Tag, në nistorinë e WWE-s.

Në anën tjetër stërgjysi I saj ka nisur gjithë këtë dinastinë e mundësve të talentuar në familjen Johnson. E Simone Johnson njihet si mundëse e talentuar nga trajnerët e saj, ajo këtë profesion e ka dashtë edhe kur ishte fëmijë./radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing