Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Trippie Redd është kryesuesi i ri në Billboard 200 Album Charts

Muzikë  |  02.12.2019 Ora 11:46   
Reperi Trippie Redd është pozicionuar për herë të parë në vendin e parë të Billboard 200 Albums Chart.

Me albumin e lansuar së fundmi “ A Love Letter to You 4” reperi ka shitur mbi 104 mijë kopje javën që lamë pas, duke arritur një sukses të tillë, shkruan RadioPlus.

Në vendin e dytë është Jason Aldean me “9”, dhe podiumin e mbyll seti i këngëve të filmit “Frozen II”.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing