Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Galantis me Dolly Parton dhe Mr. Probz po thyejnë rekorde (Video)

Muzikë  |  08.11.2019 Ora 11:27   
Dyshja e Dj dhe producentëve suedez, Galantis me Dolly Parton dhe Mr. Probz, kanë debutuar me pozitën e parë në Billboard Dance/Electronic Digital Song Sales.

Me këngën “Faith”, bashkëpunimi i kësaj katërshe ka arritur të shesë mbi 40 mijë kopje këngësh, duke fituar kreun e podiumit, shkruan RadioPlus.

Kjo është hera e parë për divan e muzikës Parton që ka arritur sukses të tillë.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing