Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kanye West ka publikuar trailerin e "Jesus Is King" (Video)

Muzikë  |  18.10.2019 Ora 11:08   
Kanye West ka publikuar trailerin për IMAX filmin “Jesus Is King”, duke ja bashkangjitur edhe tekstin se do të jetë albumi i nëntë i tij.

Jesus Is King ka për regjisorë Nick Knight dhe do të sjellë të gjitha pamjet ekskluzive nga Sunday Services që ka mbajtur Kanye West, shkruan RadioPlus.

Në kinematë amerikane, Jesus Is King do të vijë më 25 tetor.


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing