Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Miley Cyrus do të publikoj nesër këngën e saj më të re me Ariana Grande dhe Lana Del Rey

Muzikë  |  12.09.2019 Ora 11:42   
Këngëtarja amerikane Miley Cyrus ka publikuar datën e këngës së re qe do të vij në bashkëpunim.

Kënga do të titullohet “Don’t Call Me Angel” dhe do të lansohet këtë të premte që vjen në duet me Ariana Grande dhe Lana Del Rey, shkruan RadioPlus.

Janë këto bashkëpunimet e para për këngëtaret, ku këngën mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe radioplus.fm.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing