Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Arrestohet aktori I “ Star Trek” Chris Obi, dhunoi 6 studente të tij

Film  |  30.07.2019 Ora 14:29   
Aktori I cili luajti rolin e Klington në “Star Trek” është arrestuar në aeroportin Heathrow të Londrës, pasi që fluturoi për në shtëpi nga Los Angeles.

Aktori emri I vërtetë I të cilit është Chris Obi është akuzuar se ka dhunuar në shtëpinë  tij 6 studente të cilat mbanin orë private aktrimi tek ai. Sipas The Sun ai ka dhunuar cdo femër të cilat u iknin skenave të dashurisë gjatë orëve private në shtëpinë ë tij në Londër. Në vitin 2017 Obli ka luajtur Klington për dy episode në Star Trek.

Ai gjithashtu ka pasë role në filma të njohur si “Snow White and the Huntsman” dhe “Ghost in the Shell” , ndërsa ka pasë pjesë edhe në TV Shoë të ndryshme si “Doctor Who”, “American Gods” dhe “Death In Paradise”, Obi ka punuar edhe bashkë me Poppy Delevigne në filmin e shkurtër “Perfect” ku edhe ishte regjisor.

Bëhet e ditur se Obi ende nuk ka pranuar asnjë nga akuzat që I kanë bërë./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing