Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ed Sheeran thyen rekordin për më së shumti dëgjime në Spotify

Muzikë  |  19.07.2019 Ora 11:34   
Ed Sheeran ka thyer rekordin për më së shumti dëgjime në një muaj në platformën muzikore Spotify.

28 vjeçari me albumin e fundit të lansuar “No.6 Collaboration Project” ka arritur ti ketë 69 milionë dëgjime në Spotify, rekord ky që ka parakaluar albumin e Drake “Scorpion” që ka pasur 59 milionë dëgjime, shkruan RadioPlus.

Këngët e albumit mund ti dëgjoni online dhe në RadioPlus.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing