Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lil Nas X rikthehet në pozitën e parë në “UK Official Single Chart” (Video)

Muzikë  |  11.06.2019 Ora 10:43   
Pas gjashtë javësh rradhazi në pozitën e dytë, Lil Nas X është rikthyer përsëri në vendin e parë në “UK Official Single Chart”.

Kënga “Old Town Road” që u bë virale në rrjetet sociale po rikthehet në krye pasiqë vetëm javën e fundit ka shitur mbi 20 % më shumë kopje se kënga “I Don’t Care” nga Justin Bieber dhe Ed Sheeran, shkruan RadioPlus.

Në vendin e tretë është hyrja e re në toplistë, Liam Gallagher me këngën “Shockwave”.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing