Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Del lista e performuesve të festivalit Glastonbury

Muzikë  |  10.05.2019 Ora 11:29   
Festivali i famshëm muzikor, Glastonbury, do të rikthehet edhe këtë qershor.

Organizatorët e këtij festivali tashmë e kanë publikuar listën me artistët që do të performojnë, ku në mesin e tyre vërehet një laramani zhanresh. Performuesit kryesorë sivjet do të jenë yje si Stormzy, The Cure dhe The Killers.

Mirëpo gjithashtu do të ketë edhe befasi, si këngëtarja e famshme amerikane, Miley Cyrus, si dhe ylli britanik, Liam Gallagher./kultplus

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing