Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Cara Delevingne - “do të doja Chloë Grace Moretz të luaj rolin tim në një film për mua”

Film  |  02.05.2019 Ora 14:38   
Ajo është një ndër emrat më të kërkuar dhe e rritur shumë shpejt në famë në botën e industrisë së modës, por që Cara nuk deshi të qëndrojë shumë në këtë industry që I dha famë, duke u zhvendosur në botën e aktorimit.

Cara  Delevingne ka folë në një intervistë për revistën Marie Claire ku ka treguar për ambiciet e saja qysh kur ishte e vogël dhe se sa kanë ndryshuar ato tashmë që është 26 vjece.

“Kur isha e vogël gjithmonë doja që kur të rritesha të bëhem një vozitëse taxish, por parimet e mia kanë ndryshuar me kohën”-ka thënë ajo.

Cara gjithashtu ka thënë se nëse ndonjëherë jeta e saj do të bëhej film, ajo do të donte Chloë Grace Moretz të luane rolin e saj. Në anën tjetër Cara ishte muzë inspiruese e bossit tashmë të ndjerë të Chanel, Karl Lagerfeld. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing