Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

PRISHTINA LIVE

oN air

Moderator

Perparim Namani

Profili

E Hëne  - E Premte

10:00 - 12:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Për dallim nga Lamborghini dhe Ferrari, McLaren nuk do të ndërtojë makina SUV

Auto  |  23.01.2018  |  78 Lexime
Ky osht kerr i forte
Ky osht kerr i forte

Prodhuesi britanik McLaren, po refuzon të hyjë në mesin e prodhuesve të njohur, që kanë krijuar vetura në stilin SUV.

Lamborghini Urus është për momentin makina më e mirë e këtij lloji, por nuk do të jetë kështu edhe shumë gjatë, transmeton Telegrafi.

Komentet

Marketing

Tjera në Auto

Marketing