Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kendrick Lamar, Drake dhe Childish Gambino refuzojnë të performojnë në Grammy Awards

Muzikë  |  08.02.2019 Ora 11:56   
Pas Ariana Grandes edhe Kendrick Lamar, Drake dhe Childish Gambino kanë refuzuar të performojnë këtë të dielë në Grammy Awards 2019, raportojnë mediat.

Producenti I Grammy Awards Ken Ehrlich tha se historikisht kanë pasur probleme me Hip-Hop artisët dhe nuk e kupton arsyen pse refuzojnë pasi që e konfirmojnë pjesëmarrjen. Dua Lipa do të jetë njëra ndër artistet që do të performojnë këtë mbrëmje.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing