Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jennifer Lawrence dhe Cooke Maroney dalin për herë të parë në public si të fejuar

Film  |  07.02.2019 Ora 14:45   
Vetëm një ditë më parë Jennifer Lawrence ka treguar se e ka pranuar me PO propozimin per fejesë nga I dashuri I saj Cooke Maroney.

Aktorja dhe tashmë burri I saj I ardhshëm si të fejuar janë parë rrugëve të New York, duke lënë apartmentin e aktores. Ka disa javë që kanë filluar thashethemet se dyshja janë fejuar, pasi Jennifer u pa me një unaz me gurë të cmuar në gishtin e saj, por që vetëm dje ajo ka konfirmuar se dyshja janë fejuar.

Cooke dhe Jennifer janë bashkë për 8 muaj, ndërsa lidhja e tyre filloi menjëherë pasi aktorja u nda nga Daren Aronofsky. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing