Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Yll Limani publikon këngën e re

Muzikë  |  06.12.2018 Ora 10:39   
Pas sukseseve me këngët “Prej se jena nda” dhe “Autumn Leaves”, Yll Limani ka publikuar projektin e tij më të ri.

Kënga më e re nga Yll Limani mbanë titullin “Vaj” dhe u lansua mbrëmë bashkë me videoklip, shkruan Radio Plus.

Edhe këtë herë vetë këngëtari është kujdesur për tekstin, ndërsa muzikën sërish e ka bërë  Cricket.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing