Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lady Gaga, Lupita Nyong’o dhe Emma Stone të mrekullueshme në The Governors Awards…

Film  |  19.11.2018 Ora 11:34   
Të hënën mbrëma u mbajt Academy of Motion Pictures, Arts and Sciences Governors Awards, e aty nuk munguan emra të ndryshëm të botës së muzikës dhe emra të listës A të Hollywood-it.

Lady Gaga, Lupita Nyong’o dhe Emma Stone ishin disa nga të pranishmet të cilat me paraqitjen e tyre treguan se janë femra me stil. The Governors Awards, në fakt janë Oskarët e nderit, cmime që u ipen filmbërësve në përgjithësi, për arritjet gjatë jetës së tyre në industrinë e filmit.

Te nderuarit e këtij viti ishin producentët burrë e grua Kathleen Kennedy dhe Frank Marshall, publicist Marvin Levy, kompozitori Lalo Schifrin dhe aktorja Cicely Tyson.

Gjithashtu e pranishme ishte edhe aktorja Rachel Weisz 48 vjeqe , e cila është e martuar me aktorin britanik Daniel Craig, dhe bashkë kanë një vajzë 3 muajshe, fëmiu I parë I ciftit në fjalë. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing