Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Shakira publikon videoklipin e ri

Muzikë  |  06.11.2018 Ora 10:55   
Një prej yjeve më të mëdha në muzikën latino-amerikane, Shakira, së fundmi ka publikuar këngën “Nada” bashkë me videoklip, shkruan Radio Plus.

Kënga më e re nga Shakira mbanë titullin “Nada” dhe për vëtëm dy ditë nga lasnimi ka kaluar më shumë së 2.5 milonë shikime në YouTube.

Vetë Shakira e ka shkruar edhe tekstin e këngës dhe ka punuar në realizimin e videoklipit.

“Nada” është kënga e pestë me radhë nga albumi “El Dorado”, i cili u publikua në maj të vitit të kaluar. 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing