Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Shala dhe Kryeziu sfidojnë Sergio Ramos

Sport  |  12.10.2018 Ora 16:11   
Kosova arriti të merrte një fitore të merituar ditën e djeshme në ndeshjen zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri” ku përballë kishin skuadrën e Maltës të cilën e mposhtën me rezultat 3-1.

Pas xhiros së tretë bie në sy performanca e treguar nga djemtë tanë, ku në Top5 për pasimet e sakta janë Herolind Shala me 180 pasime të kompletuara dhe Hekuran Kryeziu me 172 sosh, shkruan RadioPlus.

Dyshja Shala- Kryeziu cilësohen të jenë edhe shtylla e reprezentacionit të Kosovës.

Momentalisht reprezentacioni i Kosovës është në vendin e parë me 7 pikë të grumbulluara nga 3 ndeshje, ku ndjeket nga
Azerbajxhani me dy pikë më pak.


 

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing