Radio + Music News

 

Beyonce publikon Die for you
Publikuar mė: 5 Prill 2017
Beyonce sot ka lansuar videoklipin e kngs Die For You, duke e lidhur pikrisht me rastin e prvjetorit t martess me rep artistin e njohur Jay Z. 35 vjearja dhe burri i saj Jay Z 47, festuan 9 vjetorin e martess s tyre. Pr ti prshkruar m mir momentet m t lumtura t tyre, Beyonce lansoi baladn e saj Die For You (T vdes pr ty ). N videoklip shihen xhirimet familjare dhe momenti i emocionuar kur vajza e saj 5 vjeare, Blue Ivy, puth barkun e nns s saj shtatzn. Gjithashtu prfshihen edhe momente nga dasma e tyre, pushimet dhe momentet e kaluara me vajzn e tyre.
Komento
Emri dhe mbiemri: *
Emaili:
Mesazhi: *

shkronja tė mbeturaNuk ka ende asnjė koment
 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009