Radio + Music News

 

Mary J. Blidge e ka muzikn terapi
Publikuar mė: 31 Mars 2017
Mary J. Blidge ka thn se muzika ka qen ndihmesa kryesore pr t tejkaluar divorcin pas 12 viteve martes. Kngtarja ndr t tjera ka shtuar se i duhej nj vend ku ajo mund t shprehte veten larg proedurave me avokat andaj muzika gjat ksaj periudhe ishte terapia e vetme per t rikthyer energjin e dikurshme si pr veten ashtu edhe pr fansat e saj. Martesa e saj me Kendu ka qene e para ndrsa ka deklaruar q nuk do t martohet asnjher meq lidhjen e ka konsideruar si humbje t identitetit t saj prgjat atyre viteve.
Komento
Emri dhe mbiemri: *
Emaili:
Mesazhi: *

shkronja tė mbeturaNuk ka ende asnjė koment
 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009