Radio + Music News

 

Rita Ora ka investuar 20.000 funte n sistemin e siguris n shtpin e saj

Publikuar m: 20 Mars 2017

Rita Ora ka investuar 20.000 funte n sistemin e siguris n shtpin e saj n Londr, pr shkak t friks nga hajnat. Para dy vitesh, n shtpin n vler prej 1.3 milion euro t... 

T famshmit ngrisin zrin pr viktimat n Siri

Publikuar m: 20 Mars 2017

T famshmit si Jude Law, Nicole Scherzinger, Sam Smith, Marcus jan duke ngritur zrin e tyre pr fmij t shumt q jan viktima t konflikteve n Siri . Ata kan lansuar nj video t... 

Ed Sheeran n krye t lists s albumeve

Publikuar m: 20 Mars 2017

Albumi m i ri nga Ed Sheeran, Divide vazhdon t mbaj pozitn e par n listn amerikane duke shitur m shum se 180.000 kopje t albumeve q nga java e par e deprtimit n treg. N... 

M n fund Rita Ora mund t kndoj kngt e punuara nga Calvin Harris.

Publikuar m: 13 Mars 2017

Se Rita Ora dhe Calvin Harris kur u ndan u ndan keq, kt gj e bn t ditura gjestet e tyre, e sidomos ato t Calvin I cili ndaloi kngn q I punoi Rita-s I Will Never Let You Down,... 

Ed Sheeran publikimi I pasuris nga Forbes m shkatrroi jetn sociale.

Publikuar m: 8 Mars 2017

Qysh nga lansimi kngve t tij t para kngtari Ed Sheeran fitoi famn e madhe dhe mbi t gjitha ai fitoi shum para. Por q asnjher kngtari nuk ka dal me ndonj prononcim pr... 

Rita Ora e mrekullueshme n V Magazine Party n Paris

Publikuar m: 8 Mars 2017

Rita Ora ishte nj ndr t ftuarat speciala n javn e mods n Paris, ajo poashtu sht par mbrm duke shkuar n ndejn e organizuar nga V Magazine pr nder t mbylljes s suksesshme t... 

Lansohet kolona zanore e filmit Beauty and The Beast .

Publikuar m: 6 Mars 2017

Ariana Grande dhe John Legend jan dy emrat t cilt u zgjodhn t jen ata t cilt kndojn kolonn zanore zyrtare t filmi tashm t ribr The Beauty And The Beast. Sot sht... 
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • ...
 •  
     Radio Plus 102.2 FM Stereo!

  Pjes e Kolegjit Iliria

  Radio Plus 2009 All rights reserved!

  Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009