Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Beyonce u pagua 280,000 dollarë në minutë për performancën e saj në Dubai

Muzikë  |  24.01.2023 Ora 14:16   
Këngëtarja e hitit 'Cuff It' bëri rikthimin e saj madhështor në skenë për lansimin e hotelit të ri luksoz Atlantis The Royal në Dubai në fundjavë, ku supozohet se superylli fitoi 280,000 dollarë në minutë.

Këngëtarja 41-vjeçare nuk shfaqi asnjë nga muzikat e saj të reja në setlist, por performoi hite duke përfshirë "Beautiful Liar", "Halo", "Crazy In Love" dhe "Drunk In Love".

Koncerti i Beyonce, i cili ishte vetëm me ftesë, zgjati 85 minuta që do të thotë se ajo do të merrte rreth 282,000 dollarë në minutë.
Gjatë spektaklit, Beyonce e trajtoi audiencën e zgjedhur me një moment të veçantë, teksa nxori në skenë vajzën e saj 11-vjeçare Blue Ivy për të kënduar një duet me të.

Babai i saj, Mathew Knowles, ka thënë tani për TMZ se krijuesja i hitit "Love On Top" është i përqendruar në komplotimin e udhëtimit të saj të ardhshëm në të gjithë globin dhe gjithçka do të zbulohet kur ajo të jetë gati.

Beyonce po planifikon një turne botëror në mbështetje të 'Rilindjes'.
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing