Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Meghan Trainor dhe Kim Petras do të publikojnë remiksin ‘Made You Look’ këtë javë

Muzikë  |  24.01.2023 Ora 14:00   
Yjet e pop-it konfirmuan se do ta lansojnë remiksin të Premten më datë 27.01.23.

Videoja ka mbishkrimin: "MYL ft. @KimPetras po vjen tek ju 27/1".

Klipi i adhurueshëm sheh çiftin së bashku me djalin 23-muajsh të Meghan, Riley, të cilin ajo e ka me bashkëshortin e saj yllin e 'Spy Kids' Daryl Sabara.

Pasiguritë trupore të Meghan frymëzuan pistën.

Këngëtarja/kantautorja 29-vjeçare pranoi se kishte vështirësi për të pranuar trupin e saj të ri pasi lindi djalin e saj Riley me prerje cezariane, por thotë se ajo shkroi këngën e saj të re pasi u përball me problemet e saj.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing