Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Qeni ribashkohet me pronarin pas 12 vjetësh

Të Tjera  |  24.11.2022 Ora 16:20   
Një qen është ribashkuar me pronarin e saj - pothuajse 12 vjet më vonë.
Liz Eldridge, 51 vjeç, bleu Missie si dhuratë për ditëlindje për djalin e saj Oscar para se qeni të zhdukej në shkurt 2011.

Punonjësja e NHS kaloi tetë vjet duke vozitur në të gjithë vendin duke shpresuar ta gjente qenin, por dikur hoqi dorë, duke menduar se ajo ishte vjedhur.

Jo-e-blu, Missie u gjet më pas nga një anëtar i publikut të martën e kaluar dhe iu dorëzua kujdestarëve të qenve.
Missie tani është ribashkuar me pronarin e saj në shtëpinë e zonjës Eldridge në Harpenden, Hertfordshire.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Të Tjera

Marketing