Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Reperja GloRilla i dërgon një fansi 1 mijë funte për t’i ndihmuar në pagesën e faturave

Muzikë  |  24.11.2022 Ora 13:04   
Ylli i nominuar për Grammy, me emrin e vërtetë Gloria Woods, ishte e lumtur t'i dërgonte mbështetjen monetare fanses se saj që kontaktoi në Facebook.

Fansja i kishte shkruar: “A mund të marr 400 hua deri në javën tjetër? I'll PAY BACK SUH #HELPASISTAOUT #CASHAPPME.
Ylli i hitit “Tomorrow” më pas pyeti se për çfarë ishin paratë dhe një mik i përdoruesit u përgjigj: “Kjo është shoqja ime më e mirë… ajo punon shumë për t'u kujdesur vetëm për tre fëmijët.

GloRilla i ndimoj fanses dhe i dërgoi mesazhin: "Qëndroni të bekuar".

Ndërkohë, së fundmi GloRilla u bashkua në skenë nga kushërira e saj Cardi B në American Music Awards për të performuar bashkëpunimin e tyre ‘Tomorrow 2’.

Ajo tha për lidhjen e tyre të ngushtë në një intervistë të fundit: "Unë nuk kam shumë miq. Cardi është kushërira ime. Cardi është një shpirt vërtet i ëmbël dhe ka një zemër kaq të vërtetë".

Kënga e GloRilla 'F.N.F. (Let’s Go)” është nominuar për performancën më të mirë të repit në Grammy të vitit të ardhshëm, dhe ajo tha se është karma për ata që e kundërshtuan atë dhe miqtë e saj.
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing