Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

I japin fund lidhjes Paul Wesley i Vampire Diaries dhe gruaja e tij Ines de Ramon

Film  |  21.09.2022 Ora 12:44   
Aktori i famshëm i “Vampire Diaries”, Paul Wesley dhe bashkëshortja e tij, Ines de Ramon, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pas tre vitesh martesë.

Një perfaqësues i dyshes tha se:
"Vendimi për t'u ndarë është i ndërsjellë dhe ka ndodhur pesë muaj më parë.
Ata po kërkojnë privatësi në ketë kohë"

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing