Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rebel Wilson mahnitëse pasi humbi 34 kilogram

Film  |  25.11.2021 Ora 12:59   
Rebel Wilson zgjodhi ishujt Fixhi për pushime dhe për të treguar format e reja trupopre pasi humbi hiq më pak se 34 kilogram.

Për më shumë se një vit, Wilson ishte në një dietë strikte për të rënë në peshë, derisa rezultati tani është i jashtëzakonshëm.

Sipas revistës People, transformimi i jashtëzakonshëm i Rebel është pjesërisht për shkak të ndjekjes së planit të dietës Mayr Method.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing