Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jennifer Lopez ka vendosur një rregull mjaft të çuditshëm për stafin e saj

Të Tjera  |  13.06.2024 Ora 17:02   
Jennifer Lopez definitivisht nuk po kalon periudhën e saj më të mirë.

Pas thashethemeve për ndarjen nga Ben Affleck dhe anulimin e turneut të saj, po shtohen raportet se ajo nuk është as punëdhënësja më e mirë.

Njerëzit që kanë punuar për të pohojnë se ajo e ka rregull që stafi i saj të mos ketë kurrë kontakt me sy me të. Kjo duket se konfirmohet nga një raport online: Një shoqja jonë ka punuar për ndriçimin e një prej koncerteve të saj. Të gjithë punëtorët kishin marrë udhëzimin e rreptë: “Mos e shikoni zonjën Lopez. Ju nuk duhet të bëni asnjë kontakt me sy me të.’

Ky pretendim u përforcua nga një tjetër histori që qarkullon në internet: “Unë njoh njerëz që punonin në Mohegan Sun [kazino] dhe u udhëzuan të mos bënin kontakt me sy me divën. Edhe shoferët e saj duhet të ndjekin këtë rregull: ” Ata nuk mund ta shikojnë as nga pasqyrat e makinës”.

Këto pretendime vijnë vetëm disa ditë pasi gazetarja Meghan McCain, e quajti Jennifer Lopez një “person thellësisht të pakëndshëm” pasi u takua personalisht me yllin në një intervistë të vitit 2019.

Ajo komentoi: “Ndihem keq sepse ndjej se JLo ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë, por ajo duhet të zbresë pak. Ajo ka ndjekësit më të mëdhenj nga çdo personazh i famshëm që kam parë’
 
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Të Tjera

Marketing