Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Thashethemet e xhirimeve të Batman 2 dhe 3 drejtuar nga James Gunn

Film  |  11.06.2024 Ora 9:01   
Franshiza DC e Matt Reeves po bëhet gati të zgjerohet me The Batman - Pjesa II, dhe tani James Gunn trajton thashethemet e reja të xhirimeve që përfshijnë gjithashtu The Batman 3. Ndërsa DC Universe i Gunn është ende duke u ndërtuar, një nga pronat Elseworlds të DC Studios po vazhdon zgjerimin e saj botëror. Përveç shfaqjes televizive The Penguin që vjen më vonë këtë vit në Max, Reeves po punon gjithashtu në mënyrë aktive në historinë e Batman - Pjesa II.

Ndërsa festonte debutimin e Vigilante në DC Comics, i cili do të rikthehet për sezonin 2 të Peacemaker, përdoruesi i Instagram-it kemper2004 arriti të tërheqë vëmendjen e bashkë-CEO të DC Studio në lidhje me një thashetheme të re për The Batman - Pjesa II. Thashethemet u shfaqën se Batman - Pjesa II dhe Batman 3 do të filmoheshin së bashku në vitin 2025, por Gunn tha se nuk kishte asnjë të vërtetë për të.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing