Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Mot me vranësira dhe intervale me diell

Vendi  |  28.02.2024 Ora 7:44   
Sot në vendin tonë do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell.

Era do të fryjë nga juglindja, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme lokalisht, me shpejtësi prej 17-52 km/h!

 
Temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri në 7°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 19°C.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Vendi

Marketing