Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Snoop Dogg në fakt nuk po heq dorë nga duhani - ai po bashkëpunon me një markë pa tym zjarri

Muzikë  |  21.11.2023 Ora 8:59   
Javën e kaluar aktori dhe personaliteti i medias thanë se ai "po hiqte dorë nga tymi", duke i lënë fansat të pyesin nëse ai ishte serioz.

Rezulton se Snoop Dogg nuk po heq dorë nga pirja e duhanit marihuanë.

Të hënën, reperi dhe personaliteti i rrjeteve sociale njoftoi se postimi i tij në Instagram nga java e kaluar për heqjen dorë nga “tymi” është pjesë e një bashkëpunimi me markën e zjarrit pa tym, Solo Stove.

Ai vendosi rekordin drejt në Instagram: "Kam një njoftim, po heq dorë nga tymi", thotë Snoop, 52 vjeç, në videon e re të fushatës. "E di se çfarë po mendon, tymi i Snoop-it është disi gjithçka jote. Por unë kam mbaruar me të. Unë kam mbaruar me kollën dhe rrobat e mia me erë të qelbur."

“Po shkoj pa duhan”, vazhdon ai. "Solo Stove bën zjarr. Ata nxjerrin tymin. I zgjuar."
 

 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing