Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Snoop Dogg thotë se po heq dorë nga duhani në një postim në instagram

Muzikë  |  17.11.2023 Ora 8:50   
Snoop Dogg thotë se ka heq dorë nga duhani.

Reperi e zbuloi këtë në postimin e tij të fundit në Instagram me mbishkrimin: "Unë po e lë duhanin".

Ai shkroi: “Pas shumë konsideratave dhe bisedave me familjen time, kam vendosur të heq dorë nga tymi. Ju lutemi respektoni privatësinë time në këtë moment.”

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing