Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Drew Barrymore shtyn rikthimin e talk show

Film  |  19.09.2023 Ora 9:14   

Drew Barrymore ka vendosur të shtyjë rikthimin e talk show-t të saj.
 
Ylli shkaktoi zemërim pasi njoftoi se një seri e re e "The Drew Barrymore Show" do të transmetohej këtë muaj, pavarësisht nga greva e vazhdueshme e shkrimtarëve.
 
Të dielën, Drew hyri në Instagram dhe zbuloi se e kishte kthyer vendimin e saj pasi kuptoi shqetësimin që kishte shkaktuar.
 
“Kam dëgjuar të gjithë dhe po marr vendimin që të ndaloj premierën e shfaqjes derisa të përfundojë greva”, ka shkruar ajo.
“Nuk kam fjalë për të shprehur faljen time më të thellë për këdo që kam lënduar dhe, natyrisht, për ekipin tonë të jashtëzakonshëm që punon në shfaqje dhe e ka bërë atë që është sot.
 
"Ne vërtet u përpoqëm të gjenim rrugën tonë përpara. Dhe unë me të vërtetë shpresoj për një zgjidhje për të gjithë industrinë shumë shpejt."
 
Shoqata e Shkrimtarëve të Amerikës hyri në grevë në maj për shkak të mosmarrëveshjeve të vazhdueshme të punës.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing