Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Doja Cat - 2 javë rresht në numrin 1 me "Paint the Town Red"

Muzikë  |  18.09.2023 Ora 10:37   
Doja Cat shikon një javë të dytë radhazi në krye të klasifikimit zyrtar të Billboard Hot 100, me Paint the Town Red aktualisht duke ndjekur për të ruajtur mbretërimin e saj në numrin 1.

 Kënga nga albumi i katërt i ardhshëm i reperes dhe këngëtares të lindur në Los Anxhelos, “Scarlet” u bë e para e saj. Kryesuesi i klasifikimit në Mbretërinë e Bashkuar javën e kaluar.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing