Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Barry Keoghan do të luajë në Gladiator 2

Film  |  17.03.2023 Ora 10:48   
Barry Keoghan është në bisedime për të luajtur në 'Gladiator 2'.
 
"Banshees of Inisherin" do të regjistrohet për t'u bashkuar me Paul Mescal në vazhdimin ende të pa titulluar të Sir Ridley Scott, ku ai do të portretizojë një personazh të quajtur Perandori Gata, thanë burimet për The Hollywood Reporter.
 
Detajet specifike rreth filmit mbeten një sekret i ruajtur mirë, por është konfirmuar se Paul do të marrë rolin e Lucius - djalit të personazhit të Connie Nielsen Lucilla dhe Commodus të Joaquin Phoenix nga filmi origjinal.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing