Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Drake ndalon koncertin pasi një shikues bie nga ballkoni

Muzikë  |  24.01.2023 Ora 13:53   
Drake ndaloi shkurtimisht shfaqjen e tij të dielën pasi një burrë ra nga një ballkon.

Reperi e ndaloi koncertin e tij në Teatrin Apollo në New York City pasi pjesëmarrësi i koncertit ra në turmën poshtë.
Pasi Drake u informua për incidentin, ai i tha turmës: "Thjesht duhet të sigurohemi që është mirë," dhe ngjarja u ndërpre për rreth 15 minuta.

Pak kohë më vonë, një përfaqësues për vendin këmbënguli se burri nuk ishte lënduar dhe Drake ishte në gjendje të kthehej në skenë.
Drake, 36 vjeç, nuk ka komentuar ende për incidentin.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing